Kurumsal

Biz kimiz?

Kaliteli Ambalajlar, Sağlıklı Ürünler

Paketsan Ambalaj genç, dinamik ve yenilikçi kadrosu ile 35 yıllık bir deneyimin sonucu olarak 2009 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur. Edinilen deneyimler sonucunda sektöre değer katarak her geçen gün kendini, ekibini, makine parkurunu, teknolojisini geliştirmektedir. Profesyonel yönetim kadrosu ve tecrübeli personeli ile müşterilerinin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak şekilde hizmet sunmaktadır.

Ambalaj sektöründeki tecrübe, kalite ve güvenin oluşturduğu kurum kültürü ile müşterilerin talep ettiği ürünleri anlıyor, ezberci üretim yerine bilgiler doğrultusunda en iyi sonucu almanızı sağlıyoruz. Teklif edilen ürün ile teslim edilen ürün arasında özellik farkı olmaksızın hizmet veriyoruz.

Yüksek üretim kapasitesi ile yurt içi pazarın önemli referanslarından olan Paketsan Ambalaj, kalite politikasından ödün vermeden yaptığı üretimler ile yurt dışı pazarda da marka bilinirliğini her geçen gün artırmaktadır.

Çalıştığımız markalarımızı ve ürünlerini geliştirmek ilk önceliğimiz!

Paketsan Ambalaj olarak ambalaj tedarik süreçlerine dahil olduğumuz tüm markalarımızın ambalaj tedarik sürecini üstlenmenin yanı sıra inovatif ve marka bazlı özelleştirilmiş çözümlerimiz ile yanlarındayız!

Özelleştirilmiş Çözümler

Standart ürünlerimizin yanında, her bir müşterimizin özel ihtiyacına yönelik yeni ürünler geliştirmekteyiz.

Ürün Geliştirme

Tasarım aşamasından market rafına yerleştirilmesine kadar tüm aşamalarını kapsayan bir yeni ürün oluşturma sürecinde müşterilerimizin yanındayız.

Patentli Geliştirmeler

Rekabetin arttığı, firmaların daha faydalı ürünler sunmaya çalıştığı bir dönemde Paketsan olarak sizin için en yenilikçi ürünleri geliştiriyoruz.

Ürün Stratejisi

Sektördeki her gelişmeyi yakından takip ederek, piyasada öncü olmak adına ürünlerimize üretim bilgi ve tecrübemizi aynı anda katıyor ve geri dönüşleri azaltıyoruz.

Uzman hizmet kalitemiz ile dünya çapında hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli ekibimiz ve dünya çapında anlaşmalı yetkin acente ağımızın yardımı ile dünyanın her noktasına liman ve kapı teslimi hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel Ekibimiz

Tecrübe ve yeni neslin buluşması!

Ambalaj sektörüne yıllarını vermiş ustalarımızın mentorluğunda, yeni nesil ekip üyelerinin yetiştirilmesiyle daima genç ve profesyonel hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz.

Ürünlerinize hak ettiği değeri gösterin!

Ambalaj tedarik süreçleriniz için sizinle tanışmak ve inovatif çözümlerimiz ile ürünlerinize değer katmak için hazırız. Hemen bizimle iletişime geçip siz de ürünlerinizi onların kalitesinde koruyun!

Çözüm Ortaklarımız